KONST / Litografier / Färglitografi 8636163
nr 863 6163
Färglitografi
signerad. -75, 37/350, motivet: 5150
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 december 2013
kl 20:21:13
150 kr
150 kr